Ulítlý Shadow Warrior 3 se představuje, i s naštvaným králíčkem

7. 7. 2020 10:31 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Mimo Sony, Microsoftu, Ubisoftu a dalších velkých hráčů vás o svou letošní (ne)E3 konferenci neochudí ani enfant terrible herních vydavatelů, Devolver Digital. 11. července tak proběhne stream Devolver Direct, během kterého se dočkáte plnohodnotného traileru k jednomu z překvapivých letních oznámení – Shadow Warrior 3.

Ve střílečce/mlátičce z pohledu první osoby od Flying Wild Hog se opět ujmete asijského antihrdiny Lo Wanga, který musí chytit a zkrotit draka omylem vypuštěného jeho nemesis, zaměstnavatelem a přítelem v jedné osobě, japonským podnikatelem Orochim Zillou. Lo Wang musí bestii vystopovat a polapit, aby zase jednou zabránil apokalypse. Potřebovat budete: 1 masku mrtvého boha, 1 dračí vejce, špetku magie a zhruba 4 tuny munice.

Inu, příběh ale u Shadow Warrior nehrál nikdy zrovna první housle, takže si v klidu můžete vychutnat upoutávku na sobotní trailer. Naleznete v ní spoustu násilí, naštvaného králíčka i přitahovací hák. A co víc byste mohli potřebovat? Ve trojce si užijete střelbu i boj na blízko propojené plynulým parkourovým systémem pohybu, protože proč jinak byste si do přestřelky brali katanu?!

Možná proto, že navzdory asijské tematice a všudypřítomné mytologii jsou autoři třetího dílu stále Poláci, nikoliv Japonci. S jakoukoliv historickou přesností si tu nikdo nelámal hlavu a sami Flying Wild Hog svůj svět nazývají neofeudálním Japonskem, kde se v mýtickém světě mísí technologie s magií a samurajové žijí v pagodách po boku jókai a společně večeří rámen. Zkrátka idea východu evropským pohledem.

Shadow Warrior 3 má naplánované datum vydání na rok 2021. Dorazí minimálně na PC, kde vyjde na Steamu, a zřejmě se objeví i na konzolích, stejně ale jako neznáme měsíc a den, nepochlubil se Devolver zatím ani s konkrétními platformami. 

Nejnovější články