UEFA EURO 2016 vyjde jako DLC k Pro Evolution Soccer 2016
zdroj: Vlastní foto autora

UEFA EURO 2016 vyjde jako DLC k Pro Evolution Soccer 2016

8. 3. 2016 15:59 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

I letošní fotbalový šampionát doprovodí licencovaná hra, tentokráte však bude UEFA EURO 2016 pocházet z dílen Konami a ne od EA, jako tomu tradičně bývalo. Japonská společnost hru vydá ve dvou verzích. Samostatný titul na fyzických nosičích pro PlayStation 3 a 4 vyjde 21. dubna. Už 24. března hra vyjde jako bezplatné DLC pro majitele Pro Evolution Soccer 2016 na PC, Xbox One, X360, PS4 a PS3.

Krabičku hry bude zdobit hvězda Realu Madrid Gareth Bale. Při zakoupení fyzické kopie hry budou mít dotyční hráči navíc výhodu v šanci získat Balea pro svůj klub v rámci režimu myClub, jenž funguje jako alternativa k Ultimate Team v případě FIFY od EA.

Zakoupení fyzické kopie přinese i další dodatečné výhody, mezi které spadá zisk speciálního agenta i zisk 10 tisíc GP bodů po dobu 10 týdnů. Disk se hrou pak bude obsahovat i PES 2016. Co ale bude hráče trápit i letos bude klasický nešvar série PES – nekompletní licence. Ani přídavek zaměřený na mistrovství Evropy nebude obsahovat kompletní soupisky všech 24 týmů. Týmů s reálnými soupiskami bude jen 15 a mezi chybějícími jsou Irsko, Rusko, Švýcarsko, Rumunsko, Švédsko, Polsko, Rakousko, Belgie a Maďarsko.

Z toho jste jistě vyčetli, že Česko mezi licencované týmy spadá a našinci se tak mohou těšit na nejen známé tváře, ale i na jejich jména. Nelicencované týmy sice nebudou mít reální jména, ale podle obličejů a zkomolenin jmen nejspíše hvězdné hráče poznáte.

zdroj: YouTube

Nejnovější články