Tvůrci Waking Mars se vrací s pavoučím Spider: Rite of the Shrouded Moon
zdroj: tisková zpráva

Tvůrci Waking Mars se vrací s pavoučím Spider: Rite of the Shrouded Moon

27. 11. 2013 12:39 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Americké studio Tiger Style u nás zabodovalo hlavně vynikající scifistickou odyseou Waking Mars (viz Lukášova recenze), ovšem není to jejich první hra, která masověji uspěla. Tiger Style se zaměřuje na mobilní hraní a na iOS zaujala už jejich 2D simulace pavouka Spider: The Secret of Bryce Manor z roku 2009 (hra vyšla letos i na Android).

Vaším hlavním úkolem v roli titulního pavouka je přežít, čehož dosáhnete snováním pavučin a chytáním hmyzu, který posléze pozřete. Zároveň ale můžete během tohoto přežívání prozkoumávat dům a odhalovat, co se stalo s obyvateli domu, který obšťastňujete svými vlákny.

Nyní Tiger Style oznámili, že se k pavoučkovi vrátí v novém titulu Spider: Rite of the Shrouded Moon, který vyjde na jaře příštího roku na iOS, Android, PC, Linux a Mac. Takže všechny jejich klíčové platformy najednou. Nově se budou pavoučí dobrodružství motat kolem záhadné společnosti, která dům Bryce Manor postavila a o níž nic nevědí ani současní obyvatelé. Jde o velmi zajímavou kombinaci prosté 2D hry s mnohem širším příběhovým záběrem a kombinací zdánlivě nesouvislých prvků – pavouka a tajné společnosti.

O mnoho více toho zatím nevíme, ale i tak si můžete prohlédnout oficiální stránky, na nichž se už studio svým plánem chlubí.

Nejnovější články