Teaser předvádí nadšené reakce fanoušků na ukázku Skate 4
zdroj: Foto: Electronic Arts

Teaser předvádí nadšené reakce fanoušků na ukázku Skate 4

20. 7. 2021 16:10 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Tento týden se koná digitální showcase EA Play, tedy akce, která tradičně předcházela E3, ale letos si ji užijeme zcela samostatně. V uplynulých dnech jsme se dozvídali především o hrách, které se na ní neukážou. Jednou z nich je i loni oznámený Skate 4, který si fanoušci roky přáli. A navzdory tomu, že na EA Play z něj neuvidíme ani ň, mají pro nás autoři aspoň malé připomenutí.

Vydavatelství EA v loňském roce kvůli Skate 4 zformovalo zbrusu nové studio Full Circle, které na hře momentálně tvrdě pracuje, ale je pořád ještě ve velmi rané fázi vývoje. Přesto už zjevně má k dispozici dostatečné množství materiálu, který mohlo ukázat velmi omezené skupině fanoušků. A právě z jejich reakcí je poskládán krátký, minutový teaser.

Ruku na srdce, nedozvíte se z něj prakticky nic, tedy kromě toho, že vývoj pokračuje, na projekt se nezapomnělo a příznivci prkének s kolečky se pořád mají nač těšit. Z reakcí publika vyplývá, že studio Full Circle možná kutí něco opravdu mimořádného, jen si na to zkrátka budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

Skateboarding ve videohrách po letech odpočinku prožívá obrodu, hry jako Session, Skater XL nebo loňský vynikající remake Tony Hawk's Pro Skater 1+2 ukazují, že nová generace příznivců má o tenhle adrenalinový sport pořád zájem. Uvidíme, jak velkou revoluci přinese příští Skate.

Nejnovější články