Surf World Series vyjde na konci srpna, žraloky ani krakatice v ní ale nejspíš nepotkáte
zdroj: Archiv

Surf World Series vyjde na konci srpna, žraloky ani krakatice v ní ale nejspíš nepotkáte

8. 8. 2017 17:15 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

„Proč bych měl zrovna já psát o simulátoru surfování?“ pomyslel jsem si šokovaně, když mi ve schránce přistály nejnovější informace o Surf World Series. „Vždyť jsem už pár let ani nebyl u moře, a o surfování toho nevím absolutně nic!“ Pak jsem si ale uvědomil, že minulý víkend jsem si na rybníku vyzkoušel wakeboarding a strašnou karamboláž zažil jen přibližně šestkrát během deseti minut. A tak vám teď můžu s klidným svědomím a z pozice kvalifikované osoby sdělit, že výtvor britského studia Climax vyjde na konci srpna, a že si už teď můžete stáhnout demo zdarma.

Tedy, poslední informace by chtěla trošku upřesnit. Demo je prozatím dostupné jen pro PlayStation 4 a Xbox One. Na Steamu by se mělo objevit až někdy v průběhu tohoto týdne. PC je opožděné i z hlediska vydání plné verze – na Xbox totiž Surf World Series vyjde 29. srpna, zatímco uživatelé Steamu se dočkají až o den později. Aspoň se ovšem nebudou netrpělivě klepat sami, protože PS4 sdílí jejich osud.

zdroj: Archiv

A na co že se to vlastně všichni fanoušci tenkých prken, mohutných vln, nádherného počasí a nenadálých žraločích útoků můžou těšit? No přece na všechno, co mají rádi, tedy s výjimkou parybích přepadení. Surf World Series nabídne 5 ikonických surfovacích lokací od Austrálie až po Havaj. A všude budete moci předvádět úchvatné triky zahrnující skákání, otočky, chytání prkna do rukou a další akrobatické kousky.

Svoje schopnosti budete moci předvádět buď v singleplayerové kampani (ve skutečnosti jde o 44 trikových výzev, ale pro jednou snad můžeme definici kampaně trochu uvolnit), nebo v multiplayeru. Ten vás postaví proti 15 dalším hráčům, všem samozřejmě pečlivě vypiplaným pomocí tisíců kosmetických drobností, ve třech různých herních módech… A pozor, jeden z nich se jmenuje Survival! Že by nakonec přece jen došlo na poctu Čelistem?

Nejnovější články