Střílečka pro virtuální realitu Pavlov VR přidává druhou světovou válku a tanky
zdroj: Steampowered

Střílečka pro virtuální realitu Pavlov VR přidává druhou světovou válku a tanky

12. 1. 2021 9:54 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Multiplayerových FPS pro virtuální realitu je poskrovnu. Jednou z nich je Pavlov VR od studia Vankrupt Games, která se primárně zaměřuje na ztvárnění moderních konfliktů, díky novému updatu ale zamířila i hlouběji do historie. Nově si tak ve virtuální realitě můžete vyzkoušet střety druhé světové války.

Update s pořadovým číslem 24, který autoři jinak nazývají také WW2 Update, totiž přináší zbraně a modely sovětských, amerických a německých armád z období zmíněného konfliktu. Mimo to do hry přišly také dvě zbrusu nové a dvě remasterované mapy.

Snad největší změnou stran hratelnosti je implementace tanků. Do ocelové bestie mohou nastoupit až tři hráči na pozicích řidiče a střelců a účastnit se nového režimu Tank DM. Ten proti sobě staví dvě družstva po deseti posádkách a je určen pro velké mapy, tankisté se tak mohou utkat například v prostředí Stalingradu. V tomto režimu najde uplatnění i nová hratelná třída, která dokáže tanky opravovat svářečkou.

Hra je momentálně ve 40% slevě na Steamu a vyjde vás na zhruba 12 eur. Kompatibilní je s headsety Valve Index, HTC Vive a Oculus Rift.

Nejnovější články