Steampunková detektivka Bohemian Killing se dočkala prvního velkého updatu
zdroj: Archiv

Steampunková detektivka Bohemian Killing se dočkala prvního velkého updatu

8. 8. 2016 14:49 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Koncem července vyšla pozoruhodná detektivní adventura Bohemian Killing, v níž hrajete podezřelého z vraždy. Hra vyniká hned dvěma prvky – odehrává se ve steampunkové verzi Paříže 19. století a především, využívá dvojí časové roviny. Soud rekonstruuje jednotlivé části osudové noci, kdy jste měli spáchat vraždu – rekonstrukce probíhá tak, že dané pasáže hrajete a snažíte se svou činností očistit – a nebo naopak prokázat svou vinu. Záleží jen na vás, protože Bohemia Killing je jako stvořená pro experimentování a opakované hraní. Nově polské studio Moonwalls vydalo rozsáhlý update, který nejen, že opravuje chyby, ale rozšiřuje celkový herní obsah.

Nově tedy budete moci využít nové interakce s okolím, abyste vylepšili svou obhajobu a především budete mít víc možností, jak přeskakovat herní čas. To patřilo ke slabinám původní verze, tedy hledání prostředků, jak přeskočit čas až k fázi, která vás zajímá. Stejně tak najdete nové možnosti, jak Marií Capetovou a jak změnit svou výpověď. Nově bude jasnější, jak spáchat zločin z vášně a tvůrci i celkově upravili hratelnost podle reakcí a nápadů hráčů.

Na Steamu má Bohemian Killing velmi pozitivní reakce, byť z nepříliš velkého množství recenzí – je jasné, že spartánský vizuální vzhled a velmi specifická hratelnost nebudou pro každého. Jde ale přitom o nápaditou hru, která vás vybízí k opakovanému hraní a zkoušení nových možností, jak svou obhajobu koncipovat. Na Steamu ji teď seženete za 17 eur.

zdroj: Archiv

Nejnovější články