Stealthová strategie Tidal Affair: Before the Storm nabízí možnost ovládat své nepřátele
zdroj: tisková zpráva

Stealthová strategie Tidal Affair: Before the Storm nabízí možnost ovládat své nepřátele

7. 12. 2015 17:55 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Za poněkud netradičním názvem Tidal Affair: Before the Storm se ukrývá mix hned několika žánrů – v zásadě se jedná o izometrický stealth titul, ve které ovládáte celkem bezbrannou hrdinku jménem Manisha. Ta se pouští do nerovného boje a jejími trumfy tak musí být důvtip a právě zmiňované plížení. Manisha se dokáže kolem svých protivníků proplížit, stejně tak ale umí své nepřátelé svést z původně plánované cesty, a to vcelku překvapivým způsobem.

Tidal Affair se odehrává na ostrově jménem St. Charlotte, kde se Manisha pokusí své nepřátele doslova a do písmene ovládnout. Stejně jako ve stařičkém Messiah, i zde může hlavní postava manipulovat ostatní postavy. Záhodno je pak samozřejmě ovládnutí takové postavy, která v daný moment poskytne tu největší výhodu, ať už ve formě zbraně nebo ve výhodné pozici na kraji útesu.

Cena na Steamu je stanovená na sympatických 10 dolarů, za které slibují autoři z týmu Overcurfew přinést ranec zábavy nabité hratelností plné výzev, kdy nikdy nemáte tak docela navrch, a kde je každý moment strávený v herním světě nebezpečný. Ať už díky nepřátelům, nebo díky všudypřítomným pastem. K tomu vývojáři přidali celkem sympatickou stylizaci grafické podoby hry, ve které hraje prim ruční malba. Z příběhového hlediska načíná Before the Storm první kapitolu příběhu, který by rádi autoři časem rozvinuli do trilogie.

zdroj: Archiv

Nejnovější články