zdroj: CI Games

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 dorazí v červnu, rovnou i na nové konzole

5. 3. 2021 10:18 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Studio CI Games pokračuje v nové odstřelovačské sérii Sniper Ghost Warrior Contracts, která se za tři měsíce dočká svého druhého dílu. Ten se ze všeho nejvíc pyšní vzdáleností, z níž rozlousknete hlavu svého cíle jako vajíčko. Perfektní headshoty budete zaznamenávat ze vzdáleností větších než jeden kilometr, tedy z oblasti světových rekordů.

Je toho ale samozřejmě víc, čím se nová hra pochlubí. Tak například „dramatickou kampaní pro jednoho hráče situovanou do moderního Blízkého východu“. Bude na vás čekat pět otevřených map s širokou škálou možností a cílů, které mají zajistit znovhratelnost – během jednoho průchodu se vám pravděpodobně nepodaří splnit a odemknout úplně vše.

Tvůrci dále zmiňují chytřejší protivníky s novými taktikami a nový level realismu s autentickými vychytávkami a doplňky zbraní. Na PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S počítejte s hezčí grafikou, rozlišením 4K a rychlejším načítáním.

Už se rozeběhly předobjednávky digitálních i fyzických edicí, které vám zajistí dvojici exkluzivních zbraní a dvojici skinů zbraní. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vyjde 4. června na PC, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One a Xboxu Series X/S.

Nejnovější články