Sledujte záznam speciálního živého Fight Clubu o E3 2019
zdroj: tisková zpráva

Sledujte záznam speciálního živého Fight Clubu o E3 2019

1. 7. 2019 10:14 | Novinky | autor: Redakce Games.cz |

Náš web by nemohl fungovat bez vás – našich věrných čtenářů, diváků, fanoušků. Proto jsme se i letos po delší pauze společně sešli u Fight Clubu naživo. Řeč nemohla být o ničem jiném než o největším hráčském svátku roku: Šárka s Lukášem se vydali do Los Angeles na E3 2019 a poreferovali o svých zážitcích. Kromě toho došlo i na vaše dotazy, hardwarové okénko a na kvíz o hodnotné ceny - nejhodnotnější z nich byla bezpochyby bunda Cyberpunk 2077.

Fight Club Speciál o letošní E3 se konal v naší prověřené pražské Jack Daniels Musician Factory, kde jsme se 28. června sešli, abychom probrali to, co nás i vás na losangeleské výstavě nejvíc zaujalo. Došlo taky na redakční zážitky z prvních výstav i na filozofování, zda má E3 v dnešní době vůbec ještě nějaký smysl.

Po hardwarovém koutku s predikcemi o streamování i budoucí generaci konzolí jsme odpovídali na dotazy z publika a nakonec vás za účast odměnili kvízem. Ten prověřoval znalosti reálií z vlogů Šárky a Lukáše z Los Angeles, ale s odměnami se dostalo nakonec na všechny. Kromě té kyberpunkové bundy. Ta je jen jedna!

zdroj: Vlastní

Nejnovější články