Sam Bridges a jeho podivné Death Stranding vychází na počítačích

14. 7. 2020 9:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

„Od desítky dělí Death Stranding snad jen jeho nepřístupnost. Odměnou za oloupání „divné“ a „rozvláčné“ slupky vám bude špičkový příběh, mnohovrstevnatá hratelnost, solidní technický stav i revoluční asynchronní multiplayer, kvůli kterým stojí za to vydržet.“ Tak zní verdikt Šárčiny devítkové recenze z loňského listopadu, kdy započalo časově omezené exkluzivní období PlayStationu 4.

Ale tomu je dnes konec. Poslední počin vizionáře Hidea Kodžimy dnes v 16:00 vyjde na počítačích v obchodech Steam a Epic Game Store. Ještě tak máte čas sáhnout po předobjednávce, která vám zajistí přístup k wallpaperům a zlatým doplňkům pro hlavního hrdinu Sama, a navíc se můžete rovnou pustit do stahování a nezdržovat se jím odpoledne.

Počítačová verze Death Stranding podporuje širokoúhlé monitory, nabídne novou, velmi těžkou obtížnost a budete v ní vídat vozidla a další prvky s grafikou série Half-Life. Dáte šanci silně příběhové simulaci doručování s unikátním multiplayerem, nebo vás Death Stranding nechává zcela chladnými?

Nejnovější články