Rozšíření pro Horizon Forbidden West údajně vyjde na jaře
zdroj: Vlastní foto autora

Rozšíření pro Horizon Forbidden West údajně vyjde na jaře

6. 12. 2022 14:40 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Horizon Forbidden West je jednou ze tří velkých letošních exkluzivit pro PlayStation, a i když mu vítr z plachet a pobyt v záři reflektorů velmi rychle sebral Elden Ring, pořád jde o jednu z nejvydařenějších her letošního jara a především o vizuální lahůdku.

Už první Horizon Zero Dawn dostal zhruba půl roku po vydání datadisk Frozen Wilds, podle různých náznaků by totéž mělo potkat i pokračování, i když budeme tentokrát čekat o něco déle. Známý leaker a insider s přezdívkou The Snitch na Twitteru naznačil, že by se nový obsah měl zaměřit kromě již známého San Francisca a pouští zavátého Las Vegas i na jižněji položené ruiny Los Angeles.

Rozšíření má nést název The Burning Shores, tento termín ostatně už v základní hře několikrát padl v rozhovorech nebo nalezených dokumentech, přičemž má odkazovat na oblast jižně od herní mapy, která je dle herní mytologie plná ohně a soli. 

Podle webu Insider Gaming by DLC mělo vyjít v dubnu příštího roku. Otázkou zůstává, zda se oficiálního oznámení a ukázky dočkáme už tento týden v rámci akce The Game Awards.

Horizon Forbidden West je k dispozici na současné i minulé generaci PlayStationu.

Nejnovější články