zdroj: Vlastní

Resident Evil Village v novém traileru nechává drobečky pro pozorné diváky

17. 9. 2020 2:17 | Novinky | autor: Alžběta Trojanová |

Na PlayStation 5 Showcase se představil druhý trailer na Resident Evil Village. V něm je opět, stejně jako v případě prvního videa, silně naznačeno, že Chris Redfield nejspíš bude stát za smrtí Ethanovy manželky Miy, kterou jste zachraňovali ze spárů krvelačné rodiny v předchozím díle. A podobně jako minule, i tentokrát tu znovu slyšíme legendu o malé holčičce, co se své matce ztratí v lesích – tentokrát doprovázenou stylovou animací jak od Tima Burtona. Znovu se tu také opakuje záběr na podivný symbol s jakousi „potracenkou“.

Tvůrci už dřív přísahali, že do úvodního traileru dali různé narážky, které internet může rozlousknout ještě před vydáním a nezdá se, že by tomu bylo jinak v případě druhého traileru. Propojení se čtvrtým dílem, které je poměrně nasnadě už tím, že se hra také odehrává ve vesnici, je dále potvrzené postavou obchodníka, který se objeví v závěru videa.

Uvidíme! I přes fakt, že některé záběry jsou zrecyklované z minula, vypadá Resident Evil Village pořád jako solidní pecka. Škoda jen, že tvůrci pořád neodhalili přesné datum vydání. Jen neurčité 2021.

Nejnovější články