Rainbow Six Extraction už má termín vydání, umožní pozvat dva kamarády zdarma
zdroj: Ubisoft

Rainbow Six Extraction už má termín vydání, umožní pozvat dva kamarády zdarma

12. 11. 2021 15:55 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Taktické střílení mimozemšťanů dorazí už zkraje příštího roku. Ubisoft oznámil, že Rainbow Six Extraction vyjde 20. ledna 2022 a termín vydání doplnil i o několik dalších důležitých informací.

Patří mezi ně například cena, která bude oproti běžné AAA produkci nižší. Za standardní edici zaplatíte necelých 40 eur, zatímco Deluxe verze se třemi bonusovými balíčky vás vyjde o deset eur dráž. Dobré zprávy také čekají hráče s nemajetnými nebo nerozhodnými kamarády.

Každá kopie hry totiž obsahuje i dva takzvané Buddy Passy, díky nimž můžete ke hraní pozvat dva další hráče v rámci dvoutýdenní zkušební lhůty. Během této doby mohou vaši přátelé na vlastní kůži zjistit, zda se jim hra líbí a mají zájem do ní také investovat. A rovnou si do ní mohou poté přenést dosažený postup. 

Zároveň by vám v cestě neměla stát ani nepříjemnost v podobě různých platforem, na které ve skupině hrajete. Rainbow Six Extraction totiž podporuje cross-play, cross-save a cross-progress na všech platformách, na kterých vychází. Kromě PC a současné i minulé generace konzolí to platí i pro streamovací službu Google Stadia.

Rainbow Six Extraction původně mělo nést podtitul Quarantine, ve spojitosti s pandemií covidu-19 ale došlo k přejmenování, protože slovo karanténa stihlo nabrat úplně nové konotace. Hra vychází z populárního eventu Outbreak pro Rainbow Six Siege, právě s touto taktickou akcí sdílí řadu herních prvků i známých postav.

Nejnovější články