Psychologický horor Allison Road opouští Kickstarter, protože ...získal vydavatele
zdroj: tisková zpráva

Psychologický horor Allison Road opouští Kickstarter, protože ...získal vydavatele

13. 10. 2015 16:50 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Z pohledu první osoby viděný a řádně děsivý horor Allison Road od studia Lilith opouští Kickstarter a s čerstvě vykrytými zády směle vyhlíží světlé zítřky. Pod svá křídla hru vzala společnost Team 17, která v poslední době krom chrlení svých Wormů z pozice vydavatele stála například za The Escapists nebo za jeho odnoží se zombíky ze série The Walking Dead.

Na Kicsktarteru se sice Allison Road dařilo a nebylo pochyb, že by se autorům do konce října podařilo požadovaný čtvrt milion liber vybrat, ovšem tato starost momentálně padá a zázemí se autorům podařilo nalézt jinde. Nejde při tom jen o finanční stránku věci, nýbrž hlavně o tu produkční. Team 17 může studiu Lilith v řadě oblastí pomoci - radou, nebo svými vlastními vývojáři a jejich zkušenostmi.

Nezbývá než doufat, že trailer a první informace, kterými nás vývojáři nadchli a navnadili na možnou alternativu ke zrušenému Silent Hills, nevezmou za své vlivem nějakého rozhodnutí mimo vůli autorů samotných. Ovšem Debbie Bestwick, CEO Team 17, tvrdí, že Allison Road je přesně tím titulem, který do portfolia Team 17 patří. Tak uvidíme.

Allison Road je každopádně o tom, jak se hlavní postava probere ve zdánlivě opuštěném domě na typicky klidném anglickém předměstí, kde se, pochopitelně, něco událo. Ovšem jak naznačují nejnovější informace z již zrušeného Kickstarteru, tak jen u strašidlem prorostlé nemovitosti scénář nezůstane a vyrazíme také do krajiny. Těžko ovšem říci, zda je to vlastně nějaká výhra... Allison Road zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články