Psycho střílečka Aareo spoléhá na dynamické souznění zběsilé akce a hudby
zdroj: tisková zpráva

Psycho střílečka Aareo spoléhá na dynamické souznění zběsilé akce a hudby

28. 3. 2017 16:30 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Žánr stříleček, které se snaží o co nejdokonalejší zkombinování výrazné vizuální stránky s hudebním doprovodem, není málo. Aareo ale vypadá jako jeden z těch úspěšnějších pokusů hned z několika důvodů.

Na první pohled jde o pozoruhodný mix fantaskního světa s abstraktními nepřáteli a obrovitými bossy, ať už jde o gigantického pavouka nebo písečného červa. Za pozornost (a poslech!) však stojí i licencovaný soundtrack, který obsahuje skladby od Noisia, Flux Pavillion, Katy B nebo The Prototypes.

Hlavní ale je samotná souhra mezi akcí a hudebním doprovodem, která je podle posledního traileru solidní. Vaše raketka se musí bleskově proplétat mezi střelami nepřátel, sypat před sebe jeden projektil za druhým, a do toho vám pumpuje adrenalin do uší hudební doprovod.

zdroj: Vlastní

Ostřelování se s menšími nepřáteli asi úplně neoslní, byť jsou prostředí dostatečně různorodá a psychedelická. Onen potřebný „wow“ moment však zajišťují hlavně momenty, kdy čelíte obrovitým bossům, díky nimž akce získává ještě víc na dynamice.

Studio Mad Fellows v minulosti úspěšně absolvovalo Kickstarter kampaň, během které vybralo požadované dva tisíce liber. I díky této částce hra vyjde už 11. dubna, přičemž koupit si ji můžete na Steamu, případně na PS4 či Xbox One.

Nejnovější články