První Postal se pokusí být díky Redux verzi opět kontroverzní na PC i konzolích
zdroj: tisková zpráva

První Postal se pokusí být díky Redux verzi opět kontroverzní na PC i konzolích

24. 2. 2016 18:30 | Novinky | autor: Adam Homola |

První Postal byla svého času jedna z nejkontroverznějších her vůbec a brzy se vrátí. Vývojáři ze studia Running With Scissors oznámili Postal Redux, něco jako remaster původního dílu z roku 1997. Grafika se sice nijak zvlášť nemění (myšleno stylizací, technicky ano), ale o vzhledu tento projekt nebude – největším přídavkem v nové verzi hry má být nový mód Rampage.

Rampage do hry minimálně na papíře dobře sedne. Pustíte se v něm do klasických singleplayerových úrovní, jen s přidaným časovým tlakem. Prim má hrát nový systém bodového ohodnocení a násobičů. Vaším cílem je tedy zabít co nejvíc lidí a co nejrychleji, aby vám skóre pořád naskakovalo a násobič se postupně zvyšoval. Ve výsledku by vás to mělo motivovat k agresivnější hratelnosti. Jednoduše musíte pořád střílet a zabíjet, jinak o skóre přijdete. Až na Rampage bude Postal Redux víceméně věrnou kopií původní hry, jen upravenou pro nové systémy.

zdroj: Archiv

Hra totiž vyjde pro PC, Mac a SteamOS už na jaře tohoto roku. Poté Postal Redux vyjde i pro PlayStation 4, což bude v rámci série vůbec poprvé. Jestli to ale bude mít cenu, ať už na konzoli nebo na PC, je druhá věc. Postal nebyla ani v roce 1997 nijak zvlášť úžasná hra... Její popularita vyplývala především z kontroverze, kdy jste zabíjeli desítky virtuálních nebožáků. Svého času to mohlo být neotřelé, ale v roce 2016 bude pro Running With Scissors obtížné něčím podobným zaujmout. Holt už ta kontroverze dnes není, co kdysi bývala...

 

 

Nejnovější články