Průzkumnická adventura FAR: Changing Tides dorazí rovnou do Game Passu
zdroj: Okomotive

Průzkumnická adventura FAR: Changing Tides dorazí rovnou do Game Passu

12. 1. 2022 10:51 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Atmosférická adventura FAR: Changing Tides je nadcházejícím druhým dílem série zasazené do postapokalyptického světa, kterou vytvořilo švýcarské studio Okomotive. Pokud jste předplatiteli služby Xbox Game Pass, je pro vás jistě dobrou zprávou, že si hru hned v den vydání, tedy 1. března, budete moct užít v rámci svého předplatného na PC, Xboxu One a Xboxu Series X|S.

Po pouštní FAR: Lone Sails se tentokrát vydáte na otevřené moře i do slizkých kanálů, které nemluvný chlapec Toe musí se svou lodí překonat, aby se mohl vrátit domů. Vozidlo země-voda-vzduch se dokáže potápět, takže na pořadu dne bude i průzkum zaplavených trosek dřívější civilizace.

Jestliže Game Pass není váš předplatitelský šálek čaje, vychází FAR: Changing Tides i na PS5, PS4, Switchi a na PC prostřednictvím Steamu a Epic Games Store.

Okomotive oznámení data vydání a spuštění předobjednávek slaví zveřejněním hodinového lo-fi hudebního videa Above z cyklu zvaného Soundwaves, který studio věnuje všem, kteří potřebují odpočívat a ulehčit vstup do nového roku. Zvuky převalujících se vln i rytmické klapání motoru samozřejmě uslyšíte i ve hře spolu s hudbou skladatele Joela Schoche.

Nejnovější články