Producent Forspoken se omlouvá za kvalitu hry, slibuje nápravu
zdroj: Foto: Se souhlasem Square Enix / Forspoken

Producent Forspoken se omlouvá za kvalitu hry, slibuje nápravu

9. 2. 2023 13:10 | Novinky | autor: Jan Slavík |

Už jste možná zaznamenali, že magická rubanice v otevřeném světě Forspoken od studia Luminous Productions si s největší pravděpodobností moc cen pro hru roku neodnese. Leda by se začaly udělovat nějaké herní obměny Zlaté maliny. Povážlivě nepobavený Pavel hře v naší recenzi udělil čtyřku a ve světě na tom nebyla o moc lépe.

Producent hry a šéf studia Luminous Takeši Aramaki na Twitteru přispěchal s prohlášením, které má zaručit, abychom neklesali na duchu.

„Chtěl bych poděkovat všem, kdo si od vydání užili Forspoken. Nasloucháme vaším reakcím a tvrdě pracujeme na novém patchi, který zlepší výkon, grafiku i hratelnost a přinese vylepšení i opravy herního obsahu na PlayStationu 5 i počítačích s různými konfiguracemi,“ napsal Aramaki. Jinými slovy slibuje zlepšit komplet všechno.

„Jsme odhodlaní z Forspoken udělat co nejlepší zážitek, jak to jen půjde. Přesnější informace, kdy patch dorazí, sdělíme hned, jak to bude možné,“ dodal.

Inu, slibem nic nezkazíš, jak se říká. Uvidíme, zda Forspoken vůbec půjde zachránit, nebo se hra spíš vydá po stopách Babylon's Fall, jehož tvůrci se také zaklínali, jak hru vytáhnou ze svrabu, ale pak ji vzápětí beztak zařízli.

Nejnovější články