Připravte si svetr a hlasivky, vyšla simulace hokejového trenéra Eastside Hockey Manager
zdroj: tisková zpráva

Připravte si svetr a hlasivky, vyšla simulace hokejového trenéra Eastside Hockey Manager

7. 12. 2015 15:04 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Za okny to zrovna mrazem ani sněhem nijak neoplývá, Extraliga je však v plném proudu a pokud je vám bruslení s holí v ruce po chuti, tak určitě zpozorněte. Na Steam totiž 1. prosince dorazil hokejový manažer jménem Eastside Hockey Manager. Ten nabízí zaměření na klubovou i mezinárodní scénu a povšechně komplexní a závislost probouzející zážitek ve stylu těžce návykového Football Manageru.

Eastside Hockey Manager byl dříve k dispozici v rámci early accessu, mnozí tak již možná máte s touto hrou nějaké zkušenosti. Pokud ne, tak vězte, že se jedná o hokejový manažer se vším všudy. Vývojáři slibují nejrealističtější možný zážitek, ve kterém se budete probírat spoustou tabulek, statistik a hledět budete muset na neuvěřitelné množství dat, neboť vyhrát mohou jen ti nejpozornější.

Na starost dostanete podpisy smluv, draftování i trénování. Do posledně jmenovaného pak můžete pěkně napřímo žvanit, anebo si pronajmete samostatného kouče a necháte jej v klidu pracovat. Odchod hry z early access fáze pak značí i řada novinek, mezi které patří například širší soupisky, multiplayer, integrace Steam Workshop a nakonec také kupříkladu i širší možnosti nastavení rozlišení hry.

 Mezi klíčové prvky hry pak patří vždy aktuální soupisky, zmíněný multiplayer, ve kterém může simultánně soupeřit až 30 hráčů, a samozřejmě co možná největší realismus. Ten by měl být navíc o to přístupnější, že bude hráčům podsunut ve formě intuitivního uživatelského rozhraní. Neváhejte tedy zavítat na stránku Steamu a udělat si obrázek sami.

Autorský tým ze studia Sports Interactive má navíc již s tímto specifickým žánrem bohaté zkušenosti – z jejich produkce ostatně vzešla totiž také například série Football Manager. Pokud tedy víte, odkud vítr vane, víte také, že můžete směle očekávat přinejmenším podobné zážitky a hlavně se není třeba bát žádných divokých experimentů.

Nejnovější články