Prémiové soukromé servery Falloutu 76 si předplatitelé budou moct přizpůsobit
zdroj: tisková zpráva

Prémiové soukromé servery Falloutu 76 si předplatitelé budou moct přizpůsobit

23. 7. 2021 14:20 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Když Fallout 76 na podzim roku 2018 vyšel, chyběla v něm hromada funkcí včetně soukromých serverů. Jenže jakmile o rok později do postapokalyptického MMORPG přibyly, schovala je Bethesda za poměrně napálené předplatné a hráči stejně nebyli spokojení. Chtěli by totiž mít možnost si na nich nastavit spoustu různých věcí.

Fallout 76 Worlds zdroj: Bethesda

Po dalších dvou letech firma představuje novou sadu funkcí nazvanou Fallout Worlds. Počínaje zářím si hostitelé soukromých serverů budou moct přizpůsobit ten svůj a určit si pro daný svět vlastní pravidla. Nekonečnou municí počínaje, neomezenými možnostmi stavění konče, spolu s různými vychytávkami jako počasí, úroveň radiace, gravitace, nastavování míst zjevení nepřátel a tak podobně.

Fallout 76 Worlds zdroj: Bethesda

Fallout Worlds jsou exkluzivní záležitostí pro předplatitele Fallout 1st, kteří si na server můžou pozvat až 7 dalších kamarádů. Ti poplatky platit nemusí, na serveru ale vždy musí být přítomen alespoň jeden předplatitel, jinak se pro všechny zavře. Členství ve Fallout 1st vychází na 12,99 dolarů měsíčně (283 korun), což je na poměry doby, kdy za stejný poplatek můžete mít celou herní knihovnu, poměrně mastné.

Fallout 76 Worlds zdroj: Bethesda

Kromě přizpůsobitelných soukromých serverů přibude do menu Falloutu 76 ještě nová položka nazvaná Fallout Worlds, což bude ukázkový herní režim s upravenými pravidly přímo od Bethsedy. Postup z veřejných světů se nebude přenášet do módu Adventure a nabídka se bude průběžně měnit.

Fallout 76 Worlds zdroj: Bethesda

Servery s nastavitelnými pravidly do ostré verze Fallout 76 dorazí v září, na veřejných testovacích serverech si je ale můžete vyzkoušet už nyní.

Nejnovější články