Pozor na spoilery! Několik kopií Assassin's Creed Shadows zřejmě uniklo na veřejnost
zdroj: Ubisoft

Pozor na spoilery! Několik kopií Assassin's Creed Shadows zřejmě uniklo na veřejnost

24. 2. 2025 10:50 | Novinky | autor: Jan Slavík |

Znáte ten pocit, když se člověk ráno probudí a už tak nějak předem ví, že tenhle den nebude stát za nic? U ranní kávy vypění mléko a místo relaxačního startu můžete vytírat linku, spálíte toust, kočka vám poškrábe oblíbené křeslo, balík dorazí poškozený a tak dále? Nějak tak se nutně musí v poslední době cítit v Ubisoftu: Posledním projektům se nijak zvlášť nedaří, zaměstnanci koncem loňského roku dokonce stávkovali a pokračování vlajkové ságy Assassin's Creed Shadows, na jehož úspěchu nejspíš do značné míry závisí budoucnost celé společnosti, musela firma několikrát odložit.

A protože toho nejspíš pořád ještě nebylo dost, přišla další jobovka: Digitální obchod PlayStationu se údajně spletl a omylem prodal a nechal hráče stáhnout blíže nespecifikované množství kopií hry. Shadows mají vyjít 20. března, tedy bezmála za měsíc, pustit hru mezi lidi o tolik dřív je proto docela solidní průšvih.

Internetem už se šíří nepodložené zkazky o dosud neoznámených herních mechanismech. Prozatím je nelze potvrdit, ale ani vyvrátit, a je možné, že se jistí tvůrci obsahu prostě jen chtěli zviditelnit, svezli se na zprávě a něco si vymysleli. Stejně dobře ale může jít o skutečné spoilery, takže kdo se chystá do Assassin's Creed Shadows a chce mít jistotu, že mu nikdo nic předčasně neprozradí, měl by zvážit dočasný bojkot sociálních sítí a relevantních informačních kanálů.

Na Redditu se navíc ještě šíří i drb, že se mezi lidi nějakým zvláštním omylem dostaly dokonce i fyzické kopie hry. Zpráva se momentálně opět nedá ověřit, ale jak už padlo... Bacha na spoilery.

Assassin's Creed Shadows pro ty, kdo ho omylem nehrají už nyní, vychází 20. března na počítače i konzole. Podle všeho přinese změny dost významné na to, aby i Šárka dala sérii další šanci.

Nejnovější články