Postřílejte mikroby uvnitř lidského těla v „lékařské“ akci Project Remedium
zdroj: Archiv

Postřílejte mikroby uvnitř lidského těla v „lékařské“ akci Project Remedium

3. 8. 2016 18:57 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Všichni, které zajímá napravování škod uvnitř lidského těla, a které už přestal bavit Surgeon Simulator, by teď měli pečlivě nastražit uši. Polské studio Atomic Jelly totiž představilo akční střílečku z pohledu první osoby jménem Project Remedium. Co má střílečka společného s léčením vnitřních orgánů? Je to jednodušší, než byste si možná mysleli.

Ve své misi, která zahrnuje vyléčení pacientky postižené smrtelnou chorobou, se ujmete role maličkého nanobota. Ten je vpraven přímo do nemocné nešťastnice a pomocí svého energetického kanónu a léčivého spreje musí v těle nastolit pořádek. Bránit mu v tom budou mikroby, zmutované organismy a také robotičtí škůdci.

Tohle opravdu nezní jako zdravotnická technika, kterou by den co den rutinně praktikovali v Motole, ale hra díky svému zasazení rozhodně nabízí unikátní, neprozkoumané herní prostředí. A kdo ví, možná se mezi vším tím létáním, střílením a vývrtkami stihnete přiučit nějaké poznatky, které vám unikly při hodinách biologie.

Hra bude obsahovat i příběh, který by měl dokonce tvořit velmi důležitou součást celého zážitku. O hlavního hrdinu, nanobota Nano+, se bude starat jeho nadřízená Supervisette, a další spojence prý bude možné nalézt během hry. A celé tohle netradiční lékařské dobrodružství je už téměř za dveřmi. Project Remedium by měl vyjít někdy v průběhu září, a to exkluzivně na PC.

zdroj: Archiv

Nejnovější články