Pokračování taktické akce Door Kickers nabídne nové prostředí a 3D objekty
zdroj: tisková zpráva

Pokračování taktické akce Door Kickers nabídne nové prostředí a 3D objekty

6. 1. 2016 19:15 | Novinky | autor: Adam Homola |

Vývojáři ze studia KillHouse Games oznámili pokračování Door Kickers. Taktická akce, viděná z ptačí perspektivy, ve které ovládáte speciální jednotky SWAT a pacifikujete teroristy, se v Door Kickers 2 sice přesune do 3D, ale zachová pohled shora. Jinak má ale pokračování podle tvůrců zachovat všechny hlavní prvky jedničky: nekompromisní a nesmlouvavou taktickou akci ve zmíněném novém prostředí, které má dle vývojářů změnit úplně všechno.

Door Kickers 2 si však má, navzdory použití 3D objektů i postav, uchovat vizuální čistotu. První pořádné zprávy o Door Kickers 2 bychom se měli dozvědět 17. ledna, kdy uplynou přesně tři roky od chvíle, kdy jsme se poprvé dozvěděli "něco" o prvním díle.

Tvůrci také ve stejném příspěvku na Steamu zlehka rekapitulovali uplynulý rok 2015, ve kterém vydali Door Kickers na mobilních platformách včetně iPadu a vybraných tabletů s Androidem. S tím přišla samozřejmá změna uživatelského rozhraní, aby se hra dala na malých dotykových obrazovkách ovládat.

Vedle toho taky tvůrci rozdávali androidí verzi zdarma lidem, co si hru koupili přímo od nich a ne třeba přes Steam, připravili lokalizace do několika dalších jazyků (angličtina, francouzština, němčina, polština, ruština a španělštině), na dalších lokalizacích pracují, zprovoznili v mobilních verzích modifikace, chystají vydání krabicové verze ve spolupráci s vydavatelem UIEG.DE atd. Zkrátka se nenudili a nadále nudit nebudou, když makají na dvojce, o které se dozvíme více 17. ledna.

Nejnovější články