Podívejte se na první záběry se Spockem z adventury Star Trek: Resurgence
zdroj: Dramatic Labs

Podívejte se na první záběry se Spockem z adventury Star Trek: Resurgence

9. 3. 2022 11:20 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Nová hra z univerza Star Treku se poprvé ukázala během loňských The Game Awards a nyní se nám díky odhalení IGN naskytuje první příležitost upřít své oči na sedm minut záběrů z hraní Star Trek: Resurgence.

Protože na hře dělá mladé studio Dramatic Labs založené bývalým šéfem a spoluzakladatelem Telltale Games, který s sebou vzal na dvě desítky zaměstnanců, je i Star Trek: Resurgence velmi upovídanou adventurou, v níž se klidně může stát, že budete oněch sedm minut jen poslouchat dialogy, do nichž tu a tam zasáhnete volbou vlastní reakce.

Prezentuje to nové video od IGN, které potvrzuje, že ve hře bude mít nemalou úlohu postava ze všech nejslavnější – sám Spock. Nicméně vy se chopíte role někoho úplně jiného. Hra představí svou vlastní posádku na nové lodi U.S.S. Resolute, přičemž v průběhu vyprávění budete zastávat roli první důstojnice Jary Rydek a inženýra Cartera Diaze.

Podíváte se do roku 2380 po událostech Star Treku: Nová generace, kde budete mít tu čest se dvěma mimozemskými civilizacemi a zárodkem války. Přestože video umí vyvolat pocit, že hráč bude pouze mačkat čudlík v odpověď, Star Trek: Resurgence vás nechá i volně prozkoumávat lokace z pohledu třetí osoby.

Pravděpodobně vás potěší, že předpokladům navzdory nepůjde o epizodickou hru, místo toho dostanete celý příběh naservírovaný na jednom podnose. Rovněž jsou vyloučené jakékoliv mikrotransakce, DLC či NFT!

Star Trek: Resurgence vyjde někdy v letošním roce na PC skrze Epic, na PlayStationu 4 a 5 a Xboxu Series X|S.

Nejnovější články