Plants vs. Zombies: Garden Warfare rozpoutá zahradní masakr i na PlayStationech
zdroj: Archiv
Novinky

Plants vs. Zombies: Garden Warfare rozpoutá zahradní masakr i na PlayStationech

29. 5. 2014 17:47 | autor: Aleš Smutný |

Dlouho se spekulovalo, kdy konečně vyjde multiplayer akce Plants vs. Zombies: Garden Warfare i na konzolích od Sony, protože pro Xbox 360 a Xbox One vyšla hra letos v únoru a na PC vyjde v červnu tohoto roku. Až nyní nahradily spekulace konkrétní informace, podle kterých PS3 a PS4 verze vyjdou v Evropě 21. srpna.

PS4 verze Plants vs. Zombies: Garden Warfare poběží v rozlišení 1080p a 60 snímcích za sekundu. Těžit také bude z možnosti hrát hru puštěnou na PS4 přes handheld PS Vita (tzv. remote play), což je sice standard u všech PS4 her, ale zrovna u Garden Warfare vidím potenciál pro noční hraní kvůli odreagování přes usnutím. Jeden z tvůrců to ostatně ve videu sám zmiňuje.

Pro Garden Warfare bude k dispozici i doprovodná aplikace, která vás nechá bojovat v Boss módu, a kdyby vám to nestačilo, na jedné konzoli půjde hrát kooperace ve splitscreenu.

Jde o solidní porci možností, které by měly zvýšit uživatelskou přívětivost hry, co je jako stvořená pro večerní blbnutí s rodinou, protože se nebere ani trochu vážně. Navíc je Plants vs. Zombies známá značka, ke které třeba zlákáte hráče, co na hry mimo mobil nesáhnou...

zdroj: Archiv

Nejnovější články