PES 2014 čeká spousta nových tváří, FIFA 14 řeší technické nedostatky
zdroj: tisková zpráva

PES 2014 čeká spousta nových tváří, FIFA 14 řeší technické nedostatky

6. 11. 2013 12:15 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Zatímco reálná fotbalová sezóna nám v Evropě pomaloučku vrcholí, její virtuální nápodoba se teprve dostává do obrátek. Po necelých dvou měsících od vydání svých titulů vývojáři z EA Sports i Konami pracují na updatech a opravách pro PES 2014 i FIFA 14 pilně jako včeličky, z čeho fotbalově pozitivní hráči mohou kvitovat s povděkem.

Třeba PES 2014 se díky updatu dočká ještě tento měsíc delší dobu testovaného multiplayer módu pro 22 hráčů (11 na každé straně), do hry přibude nový „team play“ lobby systém pro snazší organizaci týmových zápasů a statistiky ve hře postihne update, který bude reflektovat přestupy, k nimž v reálu došlo během probíhající sezóny. Competition mód pod sebe vezme klasické online soutěže i soutěže z Master League Online. Tím ale chystané novinky z PES 2014 nekončí.

Společně s uvedeným obsahem, úpravami chatu, neupřesněnými úpravami hratelnosti, novými dresy, brandovanými kopačkami či míči do PES 2014 přibude 800 tváří skutečných čutálistů, čímž se jejich počet ve hře dostane přes tisícovku. Ve spojení s úpravami tváří fotbalistů od samotných hráčů se tak PES 2014 začíná vizuálně hezky vybarvovat, což je dobře. Konkurence totiž také nespí.

FIFA 14 se dočkala třetího velkého updatu (zatím tedy PC verze, na konzolovky dojde koncem týdne), který vyřešil (testováno na sobě) lagování hry při střídání hráčů v kariérním módu a padání či zamrzání v rámci FIFA Ultimate Team, opravil chyby v komentáři, přidal nové dresy v rámci editoru atd. Zkrátka těch změn také není málo, což je potěšující zejména s ohledem na to, že brzy má vyjít next-gen verze FIFA 14. Člověk by čekal, že se pozornost vývojářů zaměří hlavně na ni a péči o verzi již vydanou budou flákat, ale ono ne :)

Nejnovější články