zdroj: 1C

O čem bude fantasy RPG King's Bounty 2? Přesvědčte se sami

19. 4. 2021 9:56 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Série tahových fantasy RPG King's Bounty se letos vrátí s dílem King's Bounty 2, který ale není ani zdaleka druhým v pořadím. Dvojka má vyjadřovat jakýsi restart, svěží vítr po všech těch dílech s proměnlivou kvalitou.

O hře již víme, že sérii obohatí o pohled ze třetí osoby, a bude tak víc připomínat klasická RPG. Dokonce budete činit volby a na jejich základě si profilovat vlastní osobnost, na niž bude okolí adekvátně reagovat. Tahové souboje samozřejmě nemohou chybět a díky novým terénům by mohly být ještě hlubší než kdy dříve.

O čem jsme se ale dosud mnoho nedoslechli, je příběh, jehož osvětu nyní šíří nový trailer. Z jeho popisku se dozvídáme, že na svět Nostria padá stín, dochází k rozmachu nekromancie, sabotáží a spiknutí, kraje se chtějí osamostatnit a bandité zaplavují cesty.

Co hůř, král Claudius byl otráven, a jeho místo tak zaujímá syn Adrian, který má za úkol sjednotit rozvrácené země, zatímco se moc a víra otřásá v základech. Ještě že má vás, hrdinného zachránce, který znovu nastolí pořádek v Nostrii.

King's Bounty 2 jsme si původně měli zahrát již loni, ale tvůrci museli přistoupit k odkladu. Do tahových bitev se proto pustíme letos 24. srpna na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Nejnovější články