NBA 2K19 oslavuje 20. výročí série s LeBronem
zdroj: tisková zpráva

NBA 2K19 oslavuje 20. výročí série s LeBronem

9. 8. 2018 10:21 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Září je bezesporu měsícem sportovních her. Na své si přijdou fanoušci fotbalu, hokeje i basketbalu. Ale pouze v případě posledního jmenovaného, tedy nejnovějšího ročníku série NBA od 2K Sports, se oslavuje úctyhodné výročí. Na NBA 2K19 totiž připadají druhé kulatiny simulace driblování, za kterou stále stojí vývojářské studio Visual Concepts Entertainment. Čestné místo na obálce výroční edice hry zaujímá LeBron James.

Dvacetiny se překvapivě netýkají věku série, která svou pouť odstartovala nultým dílem NBA 2K na konci roku 1999. Ale právě díky nultém dílu je NBA 2K19 dvacátá v pořadí, a je tedy skutečně co oslavovat.

Výroční edice s LeBronem na obálce se pyšní o čtyři dny dřívějším přístupem do hry, designovými doplňky ve stylu tohoto úspěšného bastketbalisty a různými balíčky, kartami a obnosem peněz pro režim MyTEAM. V případě fyzické edice dostanete ještě plakát, samolepky a náramek s některým z oblíbených LeBronových slov či hesel, která si můžete prohlédnout na obálce níže.

„Je skvělé být na obálce 20. výročí hry, kterou jsem hrál a miloval od svého dětství. Měli jsme možnost udělat s obálkou něco opravdu speciálního, aby vyjadřovala vše, co mě pohání a inspiruje – od mé rodiny, přes můj domov, až po slova, kterými žiji. Je mi ctí, že je má cesta součástí tohoto důležitého momentu v historii 2K a těším se, až to fanoušci sami uvidí,“ neskrývá své nadšení LeBron.

zdroj: Archiv

V případě standardní edice vás prakticky nečeká nic z výše uvedeného. I na obálce své krabičky budete koukat na někoho jiného, konkrétně na Giannise Antetokounmpoa. „Je mi ctí být prvním mezinárodním hráčem na obálce NBA 2K19. Mám rád NBA 2K, takže to pro mě znamená opravdu hodně. Tvrdě jsem dřel, abych se zasloužil o své místo v NBA, a dostat se na obálku NBA 2K19 je mým splněným snem,“ pochvaluje si stav věcí řecký basketbalista.

I v tomto případě je obálka doplněna slovy, která mají v životě Giannise určitý význam. Je mi jasné, že v tuhle chvíli už vás zajímají hlavně novinky v oblasti hratelnosti, ale musím vás zklamat. Zatím nevíme, zda se vůbec něco mění, protože žádná z tiskovek se neodvažuje na toto téma hovořit. Musíte si tak vystačit jen s informacemi ohledně ceny jednotlivých edic, jejich platformami a daty vydání. Oznámení nedoprovázejí dokonce ani obrázky ze hry.

NBA 2K19 vyjde ve standardní edici za 60 dolarů na PC, PlayStation 4, Xbox One a Switch již 11. září. Výroční edice vás vyjde o 40 dolarů dráž, ale zato vám dovolí plně se ponořit do basketbalu od 7. září. A pokud tak dlouho nevydržíte čekat, pak si od 31. srpna můžete na PlayStationu a Xboxu stáhnout takzvanou NBA 2K19: The Prelude a rozjet jen a pouze režim MyCAREER s předstihem.

NBA 2K19 zdroj: tisková zpráva

NBA 2K19 zdroj: tisková zpráva

NBA 2K19 zdroj: tisková zpráva

Nejnovější články