Na Steamu vyjde Prospekt - fanouškovské pokračování Half-Life: Opposing Force
zdroj: tisková zpráva

Na Steamu vyjde Prospekt - fanouškovské pokračování Half-Life: Opposing Force

15. 1. 2016 19:00 | Novinky | autor: Adam Homola |

Datadisk Opposing Force pro Half-Life se brzy dočká neoficiálního fanouškovského pokračování s názvem Prospekt. Datadisk od Gearboxu vyšel sice už v roce 1999, ale Richardu Seabrookovi to stejně nezabránilo ve vývoji přídavku, který má navázat přesně tam, kde Opposing Force skončil.

Gordon Freeman je ve věznici Nova Prospekt a postupně ho přemáhá přesila nepřátel. Aniž by to Gordon Freeman věděl, našli jeho vortiguantští spojenci naštěstí pomoc ve formě zapomenutého hrdiny, kterým jste právě vy. Prospekt by měl být dlouhý zhruba jako Half-Life 2: Episode One a Seabrooks ho sám vytvořil za 18 měsíců. V červnu 2015 si projekt prošel schvalovacím procesem na Steam Greenlight, příští měsíc se na Steam dostane v plné verzi, která nabídne třináct úrovní s novou hudbou, texturami i dabingem.

Seabrooks zlepšil také nasvícení, některé modely i textury, rozlišení Combine Rifle, přidal přes 20 nových částicových efektů, upravil uživatelské rozhraní a nezapomněl ani na mimozemský Xen. Kvality Prospektu jsou v tuto chvíli pochopitelně neznámé, ale pokud by vše klaplo, mohlo by jít o příjemnou a vítanou fanouškovskou jednohubku. Vzhledem k absenci jiných her z univerza Half-Life...

K hraní Prospekt nebudete potřebovat Half-Life (nebo Opposing Force), ani ho mít nainstalovaný - jde o samostatný produkt, který vás vyjde na 10 euro.

Nejnovější články