zdroj: Warner Bros. Games

Lego Star Wars: The Skywalker Saga ukazuje bohaté herní možnosti. Vyjde v dubnu

20. 1. 2022 16:20 | Novinky | autor: Pavel Makal |

V dubnu sice nakonec nedostaneme Stalkera 2, jehož půlroční odklad mě onehdy rozesmutněl, zato konečně po letech čekání dorazí Lego Star Wars: The Skywalker Saga, další ze zdánlivě nekonečné řady Lego her tentokrát zahrne všech devět hlavních epizod slavné vesmírné ságy.

O téhle kolekci víme už relativně dlouho, ostatně sám jsem byl na prezentaci s ukázkou z hraní už na E3 2019. Po několika odkladech se ale snad již definitivně dočkáme 5. dubna letošního roku, kdy hra dorazí na PC, současnou i minulou generaci konzolí a Switch.

Vývojáři slibují zásadní změny v hratelnosti, mnohem větší a interaktivnější mapy, akčnější soubojový systém i létání ve vesmíru. V novém traileru se můžete pokochat kouzelnou kostičkovou stylizací a samozřejmě i všudypřítomným humorem, který je Lego hrám vlastní.

Dohromady dostaneme přes 300 hratelných postav, stovku zbraní a 23 planet. K dispozici bude i speciální Deluxe edice, která kromě bonusového herního obsahu nabídne i exkluzivní Lego minifigurku Luka Skywalkera konzumujícího modré mléko.

Nejnovější články