Launch trailer na Midnight Suns představuje démonického Hulka
zdroj: Foto: Firaxis

Launch trailer na Midnight Suns představuje démonického Hulka

30. 11. 2022 14:04 | Novinky | autor: Alžběta Trojanová |

V pátek vychází taktické RPG Midnight Suns od tvůrců série XCOM a my se samozřejmě nemůžeme dočkat. Obzvlášť když jsme viděli nadupaný launch trailer. Video začíná shrnutím událostí před hlavním příběhem hry. Vidíme tu hlavní záporačku Lilith, která v souboji porazí Dr. Strange, Spider-Mana a také Lovce, nového hrdinu či hrdinku vytvořené speciálně pro Midnight Suns.

zdroj: Firaxis

Lilith se následně zmocní domu, ve kterém Dr. Strange přebývá, a přetvoří jej v portál, kterým pozve do našeho světa armády démonů. Cíl je tedy jasný: Zastavit Lilith a ukončit proroctví o půlnočním slunci, které znamená konec světa.

V traileru uvidíte spoustu ikonických superhrdinů od Marvelu, včetně klasik jako Iron Man, Kapitán Amerika nebo Wolverine. Nechybí ovšem ani ti, které už jsme na obrazovkách dlouho neviděli. V traileru se mihne například démonický Hellrider nebo zabíječ upírů Blade. Asi nejzajímavější je ovšem Hulk, který vypadá, že se jej zmocnila jakási démonická energie. Co přesně se s ním stalo a kdo další se dostane do spárů Lilith, to se dozvíme už 2. prosince, kdy hra vychází.

Nejnovější články