zdroj: Ember Lab

Kouzelná Kena: Bridge of Spirits láká na kombinaci průzkumu a příběhu

20. 9. 2021 17:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Po několika odkladech zítra vychází Kena: Bridge of Spirits. Pokud jste tuhle pohádkovou záležitost zatím míjeli, vězte, že jde o akční adventuru plnou prozkoumávání, hádanek a akčních soubojů, která jen tak mimochodem vypadá jako hratelný animovaný film. Jestli mi nevěříte, podívejte se na launch trailer.

Kena: Bridge of Spirits zdroj: Ember Lab   Kena: Bridge of Spirits zdroj: Ember Lab

S Kenou se vydáte na strastiplnou pouť za obnovou rovnováhy starodávné vesnice v lese plném tvorů, kteří bez její pomoci nedokážou zemřít. Společnost jí budou dělat drobné bytosti zvané Rot (Hnilůbky) a jejich jedinou úlohou není být mimořádně rozkošné, ale pomohou vám také odzbrojovat nepřátele, odemykat nové schopnosti a odkrývat různá tajemství.

Jelikož jde o hru vycházející v roce 2021, nemůže v Kenině případě chybět fotomód, kde Hnilobníčkům dokonce můžete nasadit malinkaté čepičky. K sežrání.

zdroj: Ember Lab

Na PlayStationu 5 budete mít na výběr ze dvou režimů – buď 4K a 30 FPS, nebo 60 FPS při upscalovaném 4K. Na PC má pak Kena podporu DirectX 12.

Digitálně vychází Kena: Bridge of Spirits na Epic Games Store, PS4 a PS5 už zítra, 21. září, na listopad je ovšem plánované ještě vydání fyzické edice, kde navíc najdete soundtrack, zlatý skin pro Hnilobníka a speciální čepičky, unikátní hůl pro Kenu a samolepky.

Nejnovější články