Komunistický budovatelský survival The Tomorrow Children chystá comeback
zdroj: tisková zpráva

Komunistický budovatelský survival The Tomorrow Children chystá comeback

10. 11. 2021 17:00 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Vzpomínáte si ještě na hru s názvem The Tomorrow Children? Pokud ne, nemusíte se stydět. Tento budovatelský survival s komunistickými prvky a sovětskou estetikou žil pouhý rok, po svém vydání v roce 2016 upadl do rychlého zapomnění a o zhruba 14 měsíců později byl jeho provoz ukončen. 

Nyní se ale má vrátit. Vývojáři ze studia Q-Games totiž získali na hru práva od jejich dosavadního držitele, vydavatelství Sony, na jehož PlayStationu 4 tento free-to-play titul exkluzivně vyšel. Je to vůbec poprvé, co japonský herní gigant k podobnému kroku svolil.

Q-Games slibují, že hru přepracují a znovu vydají, v tuto chvíli ovšem není jasné, jak dlouho jim to bude trvat a na jaké platformy inovovaný titul nakonec dorazí. V tiskovém prohlášení šéf studia Dylan Cuthbert poděkoval jak komunitě, tak i Sony a přislíbil, že hra dozná zásadních změn, jaké si relaunch zaslouží.

V The Tomorrow Children jste se stali bezejmennou malou dělnicí snažící se o budování a rozvoj jednoho z měst rozesetých po prázdnotě, jež za sebou zanechal neúspěšný sovětský experiment. Hra se pyšnila nevšední stylizací a neotřelým grafickým stylem, hratelnost ale nedokázala udržet dostatečné množství hráčů, snad i kvůli nemožnosti vzájemné komunikace. Uvidíme, zda to napodruhé vyjde lépe.

Nejnovější články