Je tady další příležitost vyzkoušet si Riders Republic před vydáním. Ale moc neváhejte
zdroj: Ubisoft

Je tady další příležitost vyzkoušet si Riders Republic před vydáním. Ale moc neváhejte

12. 10. 2021 9:46 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Ubisoft se rozhodl ještě jednou vpustit nedočkavé (či spíše nerozhodné?) hráče do svých nadcházejících adrenalinových závodů Riders Republic. Po otevřené betě, která proběhla koncem srpna, je tu další příležitost otestovat horská kola, lyže, snowboardy, wingsuity či raketami poháněná křídla.

Není ale času nazbyt, neboť na vyzkoušení hry máte již méně než jeden den. Aktuální otevřená beta (nebo jak chcete tomuto trialu říkat) běží od dnešní ranní deváté hodiny do zítřejší ranní deváté hodiny. Je dostupná pouze na počítačích skrze launcher Ubisoft Connect, kde na hlavní stránce stačí kliknout na banner hry a už se vám stahuje.

Od ukázky nečekejte tutoriál, takže vás nic nebude zdržovat od okamžitého závodění. A k vyzkoušení bude úplně vše, třeba pět různých kariér, souboj triků dvou týmů po šesti hráčích i nejbláznivější masivní závody s šesti desítkami soupeřů.

Pokud jste Riders Republic v proběhlé betě nevyzkoušeli, můžete si během stahování přečíst mé spíše nadšené dojmy a zjistit, co vás ve hře čeká. Zároveň už víme, jak bude vypadat první rok dodatečného obsahu, který bude z valné většiny zdarma pro všechny a přinese například triková kola BMX.

Plná hra vyjde již 28. října na PC, PS4, PS5, Xboxu One, Xboxu Series X|S a Stadii.

Nejnovější články