Je čas pomstít se démonům. Adventura Unavowed vychází za měsíc
zdroj: tisková zpráva

Je čas pomstít se démonům. Adventura Unavowed vychází za měsíc

11. 7. 2018 10:59 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Kdo jiný by měl chránit svět před nelítostnými démony. To vás jeden z nich posedl. To ve vaší kůži páchal nevýslovné zlo, zanechával po sobě vzlykající vdovy a studená těla v tratolištích krve. To vám zkazil život, ve kterém jste neustále pronásledovaní policií za skutky, které jste sice spáchali, ale ne vědomě. Dýchejte zhluboka. Odplata totiž není daleko.

V pixelartové adventuře s podivným názvem Unavowed se vás po jednom ze tří různých úvodů do příběhu ujme titulní organizace, kterou si můžete představit jako takové temnější Muže v černém. Mezi členy naleznete i ženy, přičemž jednou takovou můžete být i vy, rozhodnete-li se pro toto ze dvou nabízených pohlaví.

Pak už vás čeká klasické řešení hádanek, větvené, plně dabované dialogy, výběr čtveřice hrdinů ze zástupu různě talentovaných členů řádu a samozřejmě vypořádávání se s monstry z jiných světů a podsvětí, která pronikají na svět a ohrožují nic netušící obyvatele. To vše vypukne 8. srpna na Steamu. Podle předchozích titulů studia se dá odhadnout cenovka mezi 10 a 20 eury.

zdroj: Archiv

Nejnovější články