Jagged Alliance se vrací s třetím dílem a zamíří do Afriky

18. 9. 2021 8:30 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Ivan je zpět! Jagged Alliance je zpět! Byly časy, kdy bych tohle volal mnohem nadšeněji, nicméně dnešní oznámení třetího dílu nechalo dost prostoru pro zbožná přání. Prostě a jednoduše, jakkoliv je skvělé, že se tahle žoldnéřská romantika vrací, Jagged Alliance 3 zatím nevypadá moc dobře. Tedy alespoň z vizuální stránky, kdy animace působí jak dekádu staré a samotné prostředí na tom není o moc lépe.

Nicméně, vývojářské studio Haemimont Games (série Tropico, Surviving Mars) nás zavede do Afriky, do republiky Gran Chien, jejíž prezident zmizí a vládu převezme paramilitantní organizace zvaná Legie. Prezidentova rodina zareaguje nejlepším možným způsobem, jak jde stabilizovat zemi, a tak si najme žoldnéřskou organizaci, která se má s Legií vypořádat. Nu a zbytek už znáte. Budete si rekrutovat nejrůznější žoldnéře, kteří se budou lišit schopnostmi, levelovat je, platit jim a dávat jim nejrůznější vybavení odpovídající dané misi.

Máme se těšit jak na nové žoldnéře, tak na klasické staré známe (a nejen Ivana). Kampaň je samozřejmostí a čekat můžete i online kooperaci. Kdy hra vyjde ale zatím netušíme.

Nejnovější články