Humorná Angry Wife od českého studia Madeo vás naučí milovat domácí práce
zdroj: tisková zpráva

Humorná Angry Wife od českého studia Madeo vás naučí milovat domácí práce

15. 12. 2015 10:22 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

S mile nadsazenou, primárně mobilní hrou Angry Wife se představil původně český tým Madeo. Premisa titulu, který chce primárně využívat gyroskopického senzoru tabletů a gamepadů konzolí, je prostá. Bill, chlapík, který tak trochu zanedbává domácí práce, se jednoho dne vrátí do svého polorozpadlého domu, aby zjistil, že jeho manželka Jill toho má dost. Takže teď ho čeká série prací, které musí na domě provést, pokud nechce skončit s válečkem mezi ušima.

Angry Wife si dělá legraci z faktu, že domácí práce a obecně údržba domu nepatří mezi nejoblíbenější činnosti. Z každé práce, která spadá do této sféry pak tvůrci udělali minihru, která nějaký způsobem využívá gyrosenzor tabletu. Každá z miniher by měla být odlišná a využívat gyro jiným způsobem, aby se titul moc neobehrál.

Samozřejmě, každá minihra si bere základní prvky z reality. Takže vrtání do zdi bude především o tom vyhnout se trubkám a drátům zatímco navigujete vrtačku pomocí naklánění tabletu. Mezi dalšími činnostmi najdete třeba natírání plotu, sekání trávníku, dřeva, kopání děr či praní. Jak se vám budou odemykat nové práce, budete si moci volit vyšší obtížnost a nebo v místním obchodě nakupovat lepší nářadí. Navíc, když zajdete do hospody, můžete si porovnávat dosažené výsledky s ostatními kutily. Tedy hráči.

Jak ovšem tvůrci poznamenávají, Angry Wife si mohou zahrát i ženy, hra je v zásadě o tom, že neoblíbené domácí práce mohou být zpracovány i humornou formou a nadsázkou. Studio Madeo sahá svým zázemím kromě domácího Zlína i do Bratislavy, Osla a Stockholmu. Ale teď už se podívejte na povedený trailer a pěkné stránky. Hra by měla vyjít příští rok na tablety a konzole, nejdříve si ale projde Kickstarterem.

zdroj: Archiv

Nejnovější články