Hráče Punch Clubu čeká obsah zdarma a možnost přenést pozice z PC verze do mobilní
zdroj: tisková zpráva

Hráče Punch Clubu čeká obsah zdarma a možnost přenést pozice z PC verze do mobilní

24. 2. 2016 17:57 | Novinky | autor: Adam Homola |

Boxerský příběh nuly, která se postupně vyhrabe až na vrchol po vzoru filmů z osmdesátých let, brzy rozšíří boj proti zločinu. Punch Club se dočká zdarma dostupného DLC s názvem The Dark Fist, ve kterém najdete kufřík plný indicií ke zločinům v celém městě. Jediná logická věc je tak vytáhnout masku a začít se zločinem bojovat.

Obsahově by mělo DLC The Dark Fist nabídnout zhruba tři hodiny nové hratelnosti, ke které se dostanete už 8. března v případě PC verze a o dva dny později v případě verzí mobilních. Vývojáři chtějí obsahem zdarma poděkovat hráčům za úspěch hry. Punch Clubu se prodalo 250 000 kusů, což dělá přes 2 miliony dolarů na tržbách.

Hra se povedla, hráče zajímá a tak vedle DLC chtějí vývojáři poděkovat hráčům i formou menšího updatu se zajímavými funkcemi. Jde třeba o podporu uložených pozic v cloudu a s tím spojený cross-platform play. Začnete tak s hraním doma na PC PC a díky cloudu můžete pokračovat ve hře cestou do práce na mobilu.

Další novinkou je integrace Twitche, což znamená i možnost sázet na jednotlivé souboje. Body získané z různých vítězství bude možné přeměnit ve smysluplné odměny. Vývojáři ještě plánují novinky kolem Twitche rozvést zvlášť - zatím si tedy můžete praktickou stránku věci jen domýšlet.

Nejnovější články