zdroj: Guerrilla Games

Horizon Forbidden West nebude mít žádné načítací obrazovky

18. 6. 2020 9:56 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Oznamovací trailer pro Horizon Forbidden West, jak se nazývá pokračování Horizon Zero Dawn, jsme už viděli minulý týden během streamu Sony s představením her pro odhalený PlayStation 5. Guerrilla Games nyní vydali jeho lehce přestříhanou verzi spolu s komentářem šéfa vývoje Mathijase de Jonga.

Už první Horizon vypadal nádherně a musel si ke své kráse dopomoct různými vývojářskými kličkami a i Forbidden West by chtěl být benchmarkem výkonu nové konzolové generace. Slibuje obří otevřený svět, který by se díky velmi rychlým SSD diskům měl obejít prakticky bez načítání, ať už hru spouštíte poprvé, musíte restartovat kvůli smrti, anebo využíváte rychlého cestování z jednoho konce na druhý.

Západ postapokalyptické Ameriky, kam se Aloy ve dvojce vydá, bude sice krásný, ale zároveň poměrně nezkrocený. Díky tomu se setkáte s množstvím nových nebezpečných robotických stvoření a také s dalšími lidskými kmeny, s nimiž se musíte opatrně spřátelit. Geograficky by pokračování mělo pokrýt území od Utahu s jeho Skalistými horami až po Pacifik včetně ruin ikonických pobřežních měst.

Horizon Forbidden West každopádně nebude jedním z launchových titulů PlayStationu 5. Guerrilla Games ho plánují vydat někdy během roku 2021.

Nejnovější články