Hitman přechází na plně epizodický systém vydávání, v březnu začne ve Francii
zdroj: tisková zpráva

Hitman přechází na plně epizodický systém vydávání, v březnu začne ve Francii

15. 1. 2016 11:00 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Kolem toho, jak bude nový Hitman vycházet panovala spousta zmatků. Původní verze byla, že za 35 dolarů dostanete trojici velkých misí plus prolog a v dubnu se přidá další balíček lokací za dalších 30 dolarů. IO Interactive a Square Enix nakonec došli k závěru, že bude lepší, když přejdou na model, který prostě nabízí klasické epizody za menší ceny a lidé jsou na ně zvyklí třeba Life is Strange, který se Square Enixu osvedčil. Takže Hitman vyjde v rámci epizodického obsahu poprvé 11. března, kdy se hráči budou moci pustit do Prologu a Francie.

Celý plán epizodického vydávání nevypadá vůbec špatně. Zmíněný Prolog a Francie vyjdou v rámci Intro Packu za 15 dolarů. Každý měsíc následně vyjde nová mise a to za 10 dolarů – v dubnu Itálie, v květnu Maroko, následně Thajsko, USA a hra bude končit v druhé polovině roku v Japonsku. Cena tak zůstane stejná jako byl původní plán, tedy 65 dolarů za komplet.

Pokud byste se báli, že zapomenete, pořád je k dispozici možnost koupit si komplet hru za 60 dolarů a nebo po vyzkoušení Intro Packu doplatit rovnou 50 dolarů a opět máte komplet. Nu a pokud toužíte po disku se hrou, počkejte na konec roku, kdy hra vyjde v komplet balení. Pro mne jde o dobrý krok, protože měsíc mezi velkými mapami mi přijde jako dostatečně velký rozestup na to, aby si hráč vyzkoušel různé přístupy v rámci dané mapy a pak se vesele pustil do rozklíčovávání nové lokace a mise.

Nejde ale o jediné novinky ohledně Hitmana. 12. února bude na PS4 spuštěna beta a o týden později i na PC. Do bety se doposud dalo dostat předobjednávkou kompletní hry a nyní vám ji odemkne i předobjednávka Intro Packu. A ještě jedna věc – IO Interactive zdůrazňují a opakují, že ve hře nebudou vůbec žádné mikrotransakce.

zdroj: Archiv

Nejnovější články