zdroj: Foto: Warner Bros

Gothamští rytíři budou ve své hře čelit mysterióznímu spolku Court of Owls

18. 10. 2021 10:11 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

O víkendu proběhlo setkání všech příznivců komiksů od DC, kde se studio Warner Bros. rozhodlo ukázat i své chystané videohry Gotham Knights a Suicide Squad: Kill the Justice League. Pro druhou jmenovanou chystáme vlastní článek, který si přečtete ještě dnes. Tady se podíváme jen na Gothamské rytíře.

Ti jsou celkem čtyři: Batgirl, Robin, Nightwing a Red Hood, kteří společně stojí před prastarým nepřítelem – mysteriózním spolek Court of Owls, který většina smrtelníků považuje za vymyšlenou povídačku.

Opak je ale pravdou, jak čtveřici hrdinů v novém traileru ubezpečuje sám Penguin. Court of Owls opravdu existuje. Tvoří ho ti nejzámožnější obyvatelé Gothamu, kteří ze stínů vládnou městu už od nepaměti. A rytíři se jeden po druhém s tímto řádem setkají.

O řádu a jeho herním zpracování se rozpovídali tvůrci v samostatném videu, jehož závěr ukazuje i něco málo ze soubojového systému hry spolu s děsivými pastmi, kterým budete v kůži hrdinů čelit:

Jen pro připomenutí, Gotham Knights je akční adventura odehrávající se v otevřeném městě, kde máte svou základnu. Přestože jsou hrdinové čtyři, půjde primárně o singleplayer, ve kterém si budete dle libosti střídat, za koho hrajete. Kooperativní multiplayer bude šitý na míru dvěma hráčům.

Hra stále nemá konkrétní datum vydání, ale dočkat bychom se měli v příštím roce na PC, PlayStationu 4, PlayStationu 5, Xboxu One a Xboxu Series X|S.

Nejnovější články