zdroj: Gearbox

Godfall představuje trio dostupných edicí a ukazuje pompézní souboje

14. 9. 2020 11:56 | Novinky | autor: Pavel Makal |

V rámci panelu Gearbox Digital Event na probíhajícím PAXu se pozornosti dočkala i rubačka Godfall, která míří na PlayStation 5 a PC. Hra má brzy spustit předobjednávky, a tak jsme se kromě nových záběrů z akčních a efektních soubojů dočkali i představení rozličných edic.

Kromě té základní, která má stát standardních 60 dolarů, si budete moci zakoupit i o dvacet dolarů dražší Deluxe Edition, která vám rovnou poskytne i první plánované rozšíření. Za devadesát dolarů pak bude k dispozici Ascended Edition, která kromě základu a rozšíření nabídne také plejádu kosmetických úprav pro hlavního hrdinu.

K dispozici budou zlaté Valorplate skiny, zlatý štít nebo zlatý prapor. Součástí je i titul Zodiac Knight, jímž se budete moci pyšnit v herním lobby. Pokud si hru předobjednáte v libovolné edici, získáte jako bonus další skiny a také startovní balíček vylepšení do začátku, mezi něž patří například prsten či amulet. Asi nejzajímavějším bonusem je pak katana, kterou se oháněl Zer0 v Borderlands 2.

Zmíněný trailer se záběry z PlayStationu 5 pak ukazuje frenetickou akci za použití rozličného arzenálu zbraní a také efekty, z nichž, jak už jsme u Godfallu zvyklí, doslova přechází zrak. Hra má nabídnout i kooperaci s přáteli a zaměřovat se na získávání nové a lepší kořisti, inspirované právě sérií Borderlands.

Godfall vychází ještě v letošním roce, přesné datum vydání bychom se mohli dozvědět ve středečním streamu PlayStationu, který si můžete užít společně s námi v komentovaném vysílání.

Nejnovější články