Gears of War 3 se opozdí, vyjde až za rok
zdroj: Archiv

Gears of War 3 se opozdí, vyjde až za rok

1. 10. 2010 16:28 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Vydání X360 střílečky Gears of War 3 bylo oficiálně posunuto z 8. dubna 2011 na podzim 2011, fanoušci se hry dočkají od této chvíle až za rok, jak dnes oficiálně oznámil vydavatel hry, společnost Microsoft.

V případě podobně velkých značek, u nichž je stanoveno konkrétní datum vydání řadu měsíců dopředu, k takovým rozhodnutím dochází jen velmi zřídka, což zavdává podnět k celé řadě spekulací o možném důvodu.

V tomto případě však jakékoli spekulace utnul hned v zárodku producent hry Rod Fergusson prohlášením, v němž se praví:

„Je mi jasné, že nový termín vydání fanoušky zklame, ale je třeba zdůraznit, že šlo o obchodní rozhodnutí mezi partnery a není to kvůli problémům s kvalitou hry. Gears 3 byla na nejlepší cestě stát se při původním dubnovém termínu nejodladěnější hrou v celé sérii. Čas navíc, který teď máme, nám umožní hru ještě více vybrousit, než se dostane do obchodů na podzim příštího roku.“

Takhle se tedy věci mají, duben přišel Microsoftu jako nepříliš vhodný termín k vydání tak vysokoprofilového titulu, pokud je pravda taková, jak ji Epic a MS prezentuje. Krom jiného to znamená, že se s GoW3 setkáme ještě na jedné E3 a jednom Gamescomu, a příští týden by se fandové měli dočkat informací a materiálů o Versus multiplayer módu.

 

Nejnovější články