Fallout 76 dostane rozšíření Steel Dawn, do Západní Virginie dorazí Bratrstvo oceli

26. 10. 2020 11:21 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Fallout 76 po svém bolestném zrodu a prvních měsících, které byly vše, jen ne úspěšné (vzpomínáte na bizarní situace, kdy prodejci přibalovali hru jako dárek prakticky k čemukoli?), dostal několik zásadních updatů a zdá se, že nad ním věrní příznivci stále nezlomili hůl. Hra sveřepě kráčí dál a vývojáři oznamují nové obsahové rozšíření.

To nese název Steel Dawn a fanoušci série už tuší, že s ním do Appalačských hor dorazí staré známé Bratrstvo oceli. Technokratické společenství v původní hře trestuhodně chybělo, byť už v létě přišly první náznaky jeho brzkého příchodu: Díky novému NPC jste mohli pomocí odevzdávání materiálů dostat nějaké ty s frakcí spojené předměty. Nové rozšíření teď přinese celou vlastní příběhovou linii.

Na detaily je první trailer relativně skoupý, užijete si v něm především akci v podobě, jakou Bratrstvo se svými technologickými zázraky dokáže. Těšte se na rozpouštění mutantů silnými lasery a potvrzení faktu, že tvrdí kluci se nedívají na exploze. V duchu hesla Ad Victoriam vás členové Bratrstva zvou ke společnému převzetí nadvlády nad pustinou.

Zatím bohužel nevíme, kdy bude rozšíření vypuštěno do světa, trailer si vystačí s lakonickým „brzy“. Patrně se tedy dočkáme ještě do konce letošního roku.

Nejnovější články