zdroj: Techland

Dying Light zamíří do temného středověku v DLC Hellraid už příští měsíc

29. 6. 2020 9:40 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Zatímco napjatě čekáme na oznámení nového data vydání Dying Light 2, ze stínů se pomalu vynořuje další rozšíření původní Dying Light z roku 2015. Hellraid, jak se DLC jmenuje, přitom není obyčejným dodatkem. Vychází totiž ze stejnojmenné akční hry, kterou Techland nedotáhl do konce. Rozšíření tak má být příležitostí, jak nakouknout do jejího světa plného kostlivých nemrtvých.

Přesně tak, o zombíky tu tentokrát nepůjde. Poté, co naleznete hrací automat a s touhou odreagovat se vhodíte první minci, ocitnete se v samotném pekle, kde se na vás v klaustrofobických kobkách ze všech stran vyvalí zástupy kostlivých nemrtvých. A neustávající řež může začít.

Aby nedocházelo k rozbití tématu temného fantasy, naučíte se ohánět středověkými zbraněmi z řad mečů, seker a kladiv, které se vám postupně odemykají, jak se vám zvyšuje úroveň v Hellraidu. A pokud si některé zbraně oblíbíte, smíte si je odnést zpátky na povrch do města Harran, tedy pokud si na ně nejprve vyděláte opakovaným pokořováním dungeonů.

Výši odměny za zdárně vykosené peklo si částečně určujete sami zabíjením monster, na která je vypsaná odměna. Rozšíření Hellraid pro Dying Light můžete absolvovat sami, nebo stejně jako základní hru v online kooperaci až čtyř hráčů. Do pekla se vydáte 23. července na počítači, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Nejnovější články