Do obřího světa RPG Pathfinder: Kingmaker přicestoval démonický tiefling
zdroj: Owlcat Games

Do obřího světa RPG Pathfinder: Kingmaker přicestoval démonický tiefling

14. 12. 2018 17:50 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Ach, Pathfindeře: Kingmakeře. Po těch desítkách hodin radosti, které jsi mi nadělil, si snad ani nezasloužíš divné komolení jména nevhodnými písmeny Ř. Co si ale zasloužíš, je nové DLC, které do tvého už tak nebývale nabitého světa přidá celou novou rasu a povolání. A to DLC, jménem The Wildcards, právě vyšlo.

Přidanou rasou je čertovský tiefling, kterým se můžete jak sami stát, když si ho vyberete během tvorby postavy, tak ho potkat někde v širém světě coby nového společníka. Tyhle bytosti v sobě mají pěkný kousek démonské krve, takže o nich nemůžete uvažovat jako o obyčejných lidech. S jejich rodokmenem se ale samozřejmě vážou i nadpřirozené schopnosti.

Ty se dobře doplňují s novým povoláním pojmenovaném Kineticist, které se sice zatraceně špatně vyslovuje, ale zato přijde vhod všem družinkám prahnoucím po spolehlivém zabijákovi na dálku. Jde totiž o živoucí usměrňovače energie a elementální hmoty schopné manipulovat světem kolem sebe. Neradno si s nimi zahrávat.

zdroj: Archiv

DLC seženete buď samostatně 8 eur, nebo si rovnou koupíte season pass za 25 eur, který by měl v budoucnu přinést další dobroty včetně nekonečného dungeonu, na který se Jirka velmi těší. Ale nebojte, nepustíme ho do něj, dokud konečně nedopíše svoji lehce opožděnou recenzi.

Nejnovější články