Máte námět či připomínku? Napište nám
DLC Back to Karkand k Battlefieldu 3 je za rohem
zdroj: Archiv
Novinky

DLC Back to Karkand k Battlefieldu 3 je za rohem

2. 12. 2011 10:55 | autor: Aleš Smutný |

Všichni hráči Battlefield 3, tedy jeho multiplayerové části, už netrpělivě čekají na to, kdy přijde chystané DLC Back to Karkand, v němž se vrátí předělané čtyři klasické mapy z předchozích her série - Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman a Sharqi Peninsula.

DLC tedy vyjde nejprve na PS3, které má týdenní exkluzivitu a to 6. prosince. Na X360 a PC přijde o týden později. Kromě toho tu bude pět nových psích známek, samozřejmě nějaké nové achievementy a trofeje.


Pro praktičtěji založené je tu ale ještě pár novinek přímo do hry. Tři nová vozidla slibují nový prostor pro milovníky techniky. Anebo milovníky ničení techniky. Bude zde stíhačka s kolmou dráhou vzletu F-35B, bojové vozidlo pěchoty BTR-90 a průzkumná buggina do pouště. K tomu by zde mělo být dalších deset zbraní které mají opět kořeny v minulých dílech.

Jako další podstatný bonus by se měly objevit Assigmenty, které se budou požadovat splnění určitých úkolů, za něž si odemknete novou zbraň a psí známky. Třeba Let it Rain po vás bude chtít 20 zabití s LMG a dvě s minometem. Následně se vám odemkne další výzva.

Nejnovější články