zdroj: Hashbane

Dinosauří akce Instinction odhaluje pravěká monstra v novém traileru

25. 10. 2021 15:00 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Instinction je střílečka z pohledu první osoby, která si vybrala velmi neotřelé zasazení: Podíváme se totiž do hluboké minulosti mezi dinosaury. O hře se sice s trochou nadsázky mluví jako o nástupci Dino Crisis, nevypadá to ale, že by autoři ze studia Hashbane měli za cíl přinést survival horor podobný Resident Evilu, jako tomu bylo kdysi v případě dinosauří série od Capcomu.

Instinction se nyní přihlašuje o slovo s novým trailerem běžícím dle slov autorů v Unreal Enginu 4.26 bez zapnutého ray-tracingu. Bohužel video ukazuje spíš atmosféru, několik akčních pasáží a tvory, s nimiž se ve hře potkáme. O samotné hratelnosti či mechanismech, nedejbože o termínu vydání, se hlouběji nezmiňuje.

Podle oficiálního webu projektu nás čeká široká plejáda skutečných prehistorických plazů, arzenál 20 upravitelných zbraní a průzkum velmi rozdílných biomů. Ne všichni dinosauři budou nepřátelští, možná si některé zvládnete i ochočit.

Hra míří na PC, současnou i minulou generaci konzolí, na streamovací platformu Google Stadia, a dokonce i na Switch, jakkoli není jisté, že na hybridní konzoli poběží nativně, ne skrz cloud. Autoři by rádi stihli vydat Instinction v září příštího roku.

Nejnovější články