Dejte si znovu Legend of Grimrock s velkým fan modem
zdroj: Archiv

Dejte si znovu Legend of Grimrock s velkým fan modem

19. 3. 2013 18:21 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Pokud už jste prolezli kobky Grimrocku horem dolem, jistě vezmete za vděk nějakým tím rozšířením. Tohle se jmenuje Master Quest a stojí za ním chlapík, který si říká Komag. Nabídnout by vám měl pořádnou výzvu, ostatně označuje jej za Grimrock na steroidech. Jde o kompletní předělávku hry, která přidává spoustu puzzlů, přináší změny v designu dungeonů, nové prvky v příběhu a spousta dalších věcí.

Pokud tedy čekáte až Almost Human dokončí Legends of Grimrock 2, Master Quest by mohl zkrátit tohle čekání. Celý seznam změn si přečtete na místě, kde najdete i tento mod. Vypíchněme tedy třeba silnější a početnější potvory, a stejně tak vyšší počet utajených zákoutí i předmětů, který stoupl ze 71 na 120. Prostě, budete mít co hledat, a co zabíjet. Anebo mít se čím nechat zabíjet.

Součástí Master Questu je také nový loot systém, který vám řekne, kolik jste si toho nahrabali a mnoho a mnoho dalších věcí. Samotný mod vznikal jako lehká úprava Grimrocku, ale postupem času došlo k tomu, že se Komag rozhodl udělat komplexní reimaginaci, která bude mnohem drsnější a bude výzvou i veteránům tohoto novodobého oldschool dungeonu.

Nejnovější články